Co to jest cargo w kuchni

Co to jest cargo w kuchni? Cargo w słupku wysokim jest rewelacyjnym rozwiązaniem do przechowywania słoików, ziół, przypraw, porostu tylko wysuwasz i masz łatwy dostęp do całej zawartości w szafce. Proste w obsłudze, doskonale zorganizowane przechowywanie. Wewnątrz są półki  koszykowe wysuwane za pomocą frontu, dzięki czemu wszystko masz na  w zasięgu wzroku i ręki. Półki  można dowolnie przestawiać.  Niektórzy producenci mają w swojej ofercie kosze cargo z  możliwością  cichego  i płynnego zamykania. Nie zapomniano również o nowoczesnym wyglądzie. Kolejną funkcją, która pomaga użytkownikowi jest to , że półki są zdejmowane. Dzięki miękkiemu  domykowi nie ma możliwości potłuczenia butelek  czy słoików. Dostępne są także  m.in. kosze  Cargo mini dwupoziomowe o szerokości 15, 20 ,30 40, 50 cm do szafek dolnych o wysokości  720mm.,cargo mini boczne na ściereczki lub detergenty ,cargo duże do słupków  o szerokości 30, 40, 50, 60,  5 i 6 półkowe.

Co to jest cargo w kuchniCo to jest cargo w kuchni Co to jest cargo w kuchni

W tym projekcie kuchni pokazane jest cargo małe dwu-półkowe, takie cargo jest praktyczne i wszechstronne, górny kosz można bezproblemowo przesuwać bez potrzeby zmiany położenia carga w szafce, jest możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb,  ponadto półki są zdejmowalne. Dzięki miękkiemu domykowi nie ma niebezpieczeństwa, że nam się coś potłucze


Projekty online
Pozwól nam znaleźć idealne rozwiązanie dla twojego wnętrza, e-umeblowani pasjonatami optymalizacji przestrzeni.

W takim słupku możemy zastosować cargo 5 lub 6 półkowe, półki  można dowolnie przestawiać oraz są zdejmowalne. Cargo może być z cichym domykiem oraz zwykłe. Takie cargo jest bardzo wydajne.

cargo w kuchni 2

cargo mini 60 cargo mini cargo w kuchniach

cargo w kuchni

cargo w kuchni